«Текст і дискурс: когнітивно-комунікативні перспективи»

Матеріали

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

кафедра англійської мови

Вінницький державний педагогічний університет

імені Михайла Коцюбинського
кафедра англійської філології

Житомирський державний університет імені Івана Франка
кафедра англійської філології та перекладу імені проф. Д. І. Квеселевича

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Текст і дискурс: когнітивно-комунікативні перспективи»
Дати проведення конференції: 28 березня – 29 березня 2019 року
Мета конференції – обмін досвідом науковців-філологів, які займаються дослідженням проблем тексту та дискурсу з використанням основних положень і методик когнітивної та комунікативної лінгвістики.
Форма участі – заочна (дистанційна). Участь у конференції передбачає публікацію статті в електронному збірнику матеріалів та розміщення статей для ознайомлення на web-сторінці за адресою
http :// englishcontext. kpnu. edu. ua/ у перший день роботи конференції.
Мови конференції: англійська, німецька, українська.
Учасникам конференції буде надісланий електронний збірник матеріалів конференції та сертифікат (у форматі PDF) на зазначену ними електронну адресу упродовж двох тижнів після проведення конференції.

Умови участі в конференції

Для участі у Всеукраїнській науковій конференції необхідно до 21 березня 2019 року надіслати на електронну адресу english. discourse @ kpnu. edu.ua статтю, яка відповідає темі конференції та оформлена відповідно до вимог, і відомості про автора (авторів).
Назви файлів повинні відповідати прізвищу учасника конференції_вміст матеріалів, наприклад: Петренко_стаття та Петренко_відомості.

Участь у конференції – безкоштовна.