Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
імені Михайла Коцюбинського
кафедра англійської філології
Житомирський державний університет імені Івана Франка
кафедра англійської філології та перекладу

Для перегляду статей перейдіть за посиланням:

1. Матеріали 2020
  2. Програма IІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕКСТ І ДИСКУРС: КОГНІТИВНО-КОМУНІКАТИВНІ ПЕРСПЕКТИВИ»

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі

IІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ
«ТЕКСТ І ДИСКУРС: КОГНІТИВНО-КОМУНІКАТИВНІ ПЕРСПЕКТИВИ»

Дати проведення конференції: 19 березня – 20 березня 2020 року;

Мета конференції – обмін досвідом науковців-філологів, які займаються дослідженням проблем тексту та дискурсу з використанням основних положень і методик когнітивної та комунікативної лінгвістики.

Форма участі – заочна (дистанційна). Участь у конференції передбачає публікацію статті в електронному збірнику матеріалів та розміщення статей для ознайомлення на web-сторінці за адресою http://englishcontext.kpnu.edu.ua/ у перший день роботи конференції.

Мови конференції: англійська, німецька, українська.

Учасникам конференції буде надісланий електронний збірник матеріалів конференції та сертифікат (у форматі PDF) на зазначену ними електронну адресу упродовж двох тижнів після проведення конференції.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

Для участі у Всеукраїнській науковій конференції необхідно до 12 березня 2020 року надіслати на електронну адресу english.discourse@kpnu.edu.ua статтю, яка відповідає темі конференції та оформлена відповідно до вимог, і відомості про автора (авторів).
Назви файлів повинні відповідати прізвищу учасника конференції_вміст матеріалів, наприклад: Петренко_стаття та Петренко_відомості.

Участь у конференції – безкоштовна.

Вимоги до оформлення статті
Оргкомітет приймає статті об’ємом до 6 сторінок, набрані у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файлу з розширенням *.doc, *.docх. Шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, усі поля сторінки – 20 мм. Сторінки не нумеруються, переноси слів не допускаються.

Структура статті:

Перший рядок індекс ‒ УДК (шрифт – жирний, вирівнювання по лівому краю).

Другий рядок – ім’я та прізвище автора (шрифт – жирний курсив, вирівнювання по правому краю).

Третій рядок – назва університету (шрифт – жирний курсив, вирівнювання по правому краю, вказується в дужках).

Четвертий рядок – назва наукової статті (великими літерами, шрифт – жирний, вирівнювання по центру).

Через рядок –анотація (2-3 речення) і ключові слова(5-7 позицій) англійською мовою, кегль 12, міжрядковий інтервал 1,0, курсив.

Через рядок – текст статті, вирівняний по ширині сторінки (абзац 0,75 см).

Стаття повинна мати такі необхідні елементи:

• постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок з важливими науковими і практичними завданнями;
  •  огляд останніх наукових праць і публікацій за темою і вибір напрямків дослідження;
  • формулювання мети статті;
  • виклад основного матеріалу дослідження з обґрунтуванням отриманих наукових результатів;
  • висновки дослідження і перспективи подальших розвідок у цьому напрямі.

Посилання у тексті оформляються у квадратних дужках за зразком [5, с. 27], де перше число означає порядковий номер у списку використаних джерел, друге – номер сторінки. Приклади ілюстративного матеріалу виділяються курсивом. Після тексту статті робиться однорядковий відступ і подається ЛІТЕРАТУРА, оформлена згідно ДСТУ 8302:2015.

ВІДОМОСТІ ПРО АВТОРА

1. прізвище, ім’я, по- батькові автора
  2. науковий ступінь і вчене звання (за наявності)
  3. повна назва вищого навчального закладу (наукової установи), в якому працює учасник конференції
  4. назва кафедри (відділу) і посада
  5. назва статті
  6. контактний телефон
  7. електронна адреса

Зразок оформлення статті

УДК

Наталя Дмитерко
(Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка)

НАЗВА СТАТТІ ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ

Summary.

Keywords:

Текст статті Текст статті Текст статті

ЛІТЕРАТУРА

1. Полюжин М. Когнітивний підхід до вивчення дискурсу. Іноземна філологія. 2008. Вип. 120. С. 90–98.
  2. Серажим К. Дискурс як соціолінгвальне явище : методологія, архітектоніка, варіативність (на матеріалах сучасної газетної публіцистики) : монографія. Київ : Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2002. 392 с.
  3. Gärdenfors P. Conceptual Spaces as a Basis for Cognitive Semantics. Philosophy and Cognitive Science. 1996. P. 159–180. URL : http://ii.fmph.uniba.sk/-takac/zdroe/gard2.pdf.

З повагою і сподіванням на плідну співпрацю, оргкомітет конференції

Контактна інформація оргкомітету:
Tel.: 0683625426 Кришталюк Ганна Анатоліївна